KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15126164
nr 1512 6164
P Johnson, damm. Signerad, daterad 1892. Olja på duk, 58x72 cm, yttermått inklusive ram: 80x94 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:45:03
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)